Kurumsal /

Tepedentist hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

0 (212) 451 8373

TEPEDENTİST

Gülümsemeyi ve gülümsetmeyi ilke edinen diş hekimlerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile birlikte kurmuş olduğumuz kliniğimiz, 2013 yılı Mart ayında hizmete başlamıştır. İlk günden itibaren güncel, güvenilir ve kaliteli hizmet vermek amacıyla; uyumlu bir ekiple doğru teşhisler koymak, hastalarımıza zaman kazandıran tedavi süreçlerini belirlemek ve kişiye özel randevu sistemimizle hasta memnuniyetini üst düzeyde tutmak önceliklerimiz olmuştur. Teşhis ve tedavi süreçlerinde güncel teknolojileri kullanma konusundaki hassasiyetimizi, aynı zamanda hastalarımıza sıcak bir aile ortamı sunmak ve bireysel ilişkilerimizde diş hekimi korkusunu hafifletmek amacıyla da göstermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Tepedentist Ailesinin misyonu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve ağız diş sağlığı gelişiminde dünya standardına ulaşmak amacıyla;
- Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler ve sağlık personelleriyle birlikte koruyucu ve bilgilendirici ağız diş sağlığı hizmetleri sunmak,
- Bireylerin sağlıksal, fonetik ve estetik kayıplarını uygun ekonomik koşullarda ileri teknolojilerden faydalanarak tedavi etmektir.

HASTA MEMNUNİYETİ

Tepedentist Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız ve diş sağlığı konusunda hastaları için çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Hizmet sunarken, çözüm önerilerini hastaların sağlık gereksinimlerini ön planda tutarak, kişisel istek ve estetik görüşlerine mümkün olduğunca uygun tasarlamayı hedeflemektedir. Tepedentist Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde, hizmet alan kişilerin memnuniyeti sistemli olarak izlenmekte ve elde edilen sonuçlar, sunulan hizmetleri geliştirmekte kullanılmaktadır.

VİZYONUMUZ

Tepedentist Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sunulan sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı; ekibi, hijyen ve hizmet anlayışıyla Türkiye'ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen ağız ve diş sağlığı kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

ALTYAPI VE EKİP

Tepedentist Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde; hizmet verimliliğini arttırmak için teknolojinin yeniliklerinden maksimum seviyede faydalanılmakta ve hizmet kalitesinin optimum seviyede tutulması hedeflenmektedir. Değerlerimizi yansıtan ekibimizin, potansiyallerini üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamları sağlamak amaçlanmaktadır.